Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Sıkca Sorulan Sorular

Sıkca Sorulan Sorular

Soru: Alışveriş güvenli mi ?

Cevap: Sembol Gold Kuyumculuk’dan yapacağınız tüm alışverişler bankanızın ödeme ekranında tamamlanıyor ve biz sadece bankanızdan gelen onayı görebiliyoruz, diğer bilgileriniz bizimle paylaşılmamaktadır.

 

Soru: Sembol Gold Kuyumcu’luğuna güvenebilir miyim ?

Cevap: Sembol Gold Kuyumcu altın ve pırlantalarını diğer bilinen markalar gibi yurtiçinde üretir veya temin eder 1996 dan bu yana sektörde hizmet veren Sembol Gold Kuyumculuk tedarik ederek ve atölyelerinde üretilmesini sağlayarak sizlerin beğenisine sunar.

 

Soru: Kargo güvenli mi ücretini biz mi ödüyoruz?

Cevap: Kargolarımız korunaklı paketlerde, en iyi ve hızlı firması yurtiçi kargo ile sigortalı olarak kapınıza kadar ücretsiz teslim edilmesini sağlıyor. Ayrıca size ulaşmadan kaybolması durumunda sizin hiçbir sorumluluğunuz bulunmuyor, sigorta kapsamında anında yeni ürün gönderimi sağlanıyor.

 

Soru: Fiziki mağazanız var mı? Web sitesinde gördüğümüz ürünleri mağazanızdan aynı fiyatla alabiliyor muyuz?

Cevap: Fiziki mağazamız İstanbul taksim beyoğlun’da aynı fiyatlara alabilirsiniz açık adresimiz iletişim formunda belirtirlmektedir.

 

Soru: Ürünleriniz orijinal mi? Sertifikası var mı?  Beğenmezsek iade edebiliyor muyuz?

Cevap: Tüm ürünlerimiz orijinal altın’dır, ürünlerimizin tamamı garanti belgeli ve faturalıdır. Beğenmediğiniz durumda size ulaştıktan sonra 7 gün içinde iade edebiliyorsunuz. (iade konusunda yüzükle ilgili özel koşullar vardır buradan görebilirsiniz https://www.sembolgold.com/garanti-ve-iade-kosullari.shtm

 

Soru: Ölçüyü bilmiyorum ne yapmalıyım?

Cevap: Genelde müşterilerimiz sürpriz yaptıkları için yüzük ölçüsünü net bilmeyebiliyorlar. Bu konuda içiniz rahat olsun “standart ölçü” olarak siparişinizi verebilirsiniz. Standart ölçü 16 numaradır bayan parmağına uymaktadır. Uymadığı takdirde ücretsiz olarak tekrar bize göndererek ücretsiz ölçü yaptırabilirsiniz.

 

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.