%25 indirimli
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
11.093,22 TL
8.319,92 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
14.090,18 TL
10.567,63 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
15.302,29 TL
11.476,72 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
22.018,18 TL
16.513,63 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%25 indirimli
26.378,70 TL
19.784,02 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL

Nazar Boncuklu Altın Bileklik

Altın nazar boncuklu bileklikler , hediyelik olarak alabileceğiniz altından üretilen ve üzerinde nazar boncuğu sembolü olan altın bileziklerdir. Genellikle günlük giyim için tercih edilir veya küçük kız çozukları için hediyelik olarak satın alınabilir.

Altın nazar boncuklu bilekliklerin tatlı ve zarif tasarımlarını hem kendiniz için hem sevdikleriniz için alabilirsiniz. Günlük yaşamda da kullanımıza oldukça müsait olan nazar boncuklu tasarımlarımız, farklı model ve seçenekleri ile göz kamaştırıyor.

Altın takılar ilgili görsel ve şıklıkları ile gün içerisinde şık olmanıza katkı sağlayan en önemli aksesuarlar arasında bulunuyor. Bundan dolayı seçimlerinizde kaliteli görsellere önem vermelisiniz. Ayrıca hediye olarak düşünüyorsanız da nazar boncuklu altın bileklik modellerine göz atmanız gerekir. Bu modeller zarif ve estetik bir tarzın birleşmesi ile ortaya çıkarılmıştır. Buda kullanımı daha kaliteli bir hale getiriyor. Firuze taşlı tasarıma sahip bileklik modeli bileğinizde estetik bir tarz oluşmasına olanak sağlıyor. Çit taraflı model de pratik kullanımı ve ilgili görseli ile farklılığınızın ortaya çıkmasına katkı sağlıyor.

Nazar Boncuklu Altın Bileklik Modelleri

Nazar boncuklu altın bileklik modelleri fiyat açısından avantajlı olarak size sunuluyor. Ödeme kolaylığı ve indirimlerden yararlanarak istediğinize ulaşım sağlayabilirsiniz. Modeller arasında bileklik kısmı kalın tasarıma sahip olanlar oldukça ilgi çekici oluyor. Bileğinizde rahat bir kullanım sağlamanıza yardımcı olmasının yanı sıra herhangi bir şekilde alerji ve yan etki oluşturmaz. Buda güvenilir bir kullanım sağlamanıza yardımcı olacaktır. 14 ayar olarak sunulan modeller özel kutusu ile adresinize kadar gönderim sağlanıyor. Ayrıca tüm modeller garantili ve sertifikalı olarak müşterilerimize gönderilmekte, iade ve değişim konusunda da hızlı çözüm üretilmektedir. Sektör içerisinde başarılı grafik çizen firmamız en yeni kreasyon arasından seçim yapmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede tarzınız ile etki oluşturabilirsiniz.

Nazar Boncuklu Bileklik Nedir?

Nazar boncuklu altın bileklikler, üzerinde nazar boncuğu işlemesi olan altın bileklik modelleridir. Takan kişilerin nazardan korunması adına tasarlanmış olan özel bilekliklerdir.

Altın Nazar Boncuklu Bileklik Fiyatları Ne Kadardır?

SembolGold.com üzerinden sizlere sunulmakta olan altın nazar boncuklu bileklik fiyatlarımız 2000 TL’den başlamaktadır ve 5000 TL seviyelerine kadar artış göstermektedir.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.