Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Pırlanta Zümrüt Küpeler

Pırlanta zümrüt küpeler zarif ve güzel görünmenin en kolay yollarından biridir. Yeşilin en güzel hali zümrüt küpeler de saklıdır ve aksesuar olarak bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Pırlanta zümrüt küpe her tarza hitap ediyor ve yaş fark etmeksizin her kesimden bayan zümrüt pırlanta küpeleri takmayı tercih ediyor. Bayanlar takı takmayı çok severler VW kendi karakterlerini yansıtacak takıları tercih ederler. Zümrüt pırlanta küpe de doğallıktan yana ve sadeliği seven kadınların öncüsüdür.

Pırlanta zümrüt küpeler her kıyafete ve saç şekline uyum sağlar. Bilindiği üzere bir takıyı gösteren saç ve kıyafet kombinidir. Anca klasik giyimlerde de abiye kıyafetle de zümrüt küpeler zarafetini korumaya devam eder. Saçınızı salık bıraksanız da topuz yapsanız da buna uygun zümrüt küpe modeli ile şık bir kombin yaratabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki zümrüt küpe yüzün güzelliğini ortaya çıkaran en önemli detaydır.

Pırlanta Zümrüt Küpe Modelleri

Pırlanta zümrüt küpeler çok farklı modellere sahiptir. Özellikle pırlanta ve zümrüt bir araya geldiğinde eşsiz benzersiz tasarımlar ortaya çıkıyor. Yuvarlak zümrüt küpe, damla zümrüt küpe, kalp zümrüt küpe ve geometrik modeller zümrüt pırlanta küpe modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasındadır. Topuz saç modellerine ise sallanan zümrüt pırlanta küpeler daha çok yakışır.

Pırlanta zümrüt küpeler çok büyük bir anlam ifade eder. Ayrıca bir bayana alınabilecek en güzel ve anlamlı hediyeler arasında zümrüt pırlanta küpe yer alır. Sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ve yıldönümü hediyesi olarak değeri büyük bir bayana pırlanta zümrüt küpe hediye edilebilir. Zümrüt küpeler sahip olduğu kaliteden ötürü uzun yıllar boyu kullanılabilir. Kararma gibi problemler asla görülmez ve maddi değeri her zaman güçlüdür.

Pırlanta zümrüt model küpelerimize en çok yakışacak olan zümrüt model pırlanta kolye çeşitlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. 

Pırlanta Zümrüt Küpe Fiyatları Nedir?

Pırlanta zümrüt küpe fiyatları çok geniş bir yelpazede incelenir. Burada önemli olan küpenin tarzınızı yansıtıyor olmasıdır ve önce tarza karar verdikten sonra fiyat araştırması yapmak gerekir. Karat değeri, modeli ve çeşitli etkenler pırlanta zümrüt küpe fiyatlarını belirler. Zümrüt yeşili pırlanta küpe modellerimizi sitemiz üzerinden ziyaret etmeyi unutmayın. 

Karat İle Santim Arasındaki Fark Nedir? 

1 karat 0.2 gr dır. Santim ise Türkiye pazarında çıkmış bir tabirdir. 4C kuralından birisi karat ağırlığıdır.(Carat weight) 


Günlük Hayatta Pırlanta Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Takılarınızı çıkartmanızı gerektirecek bir durum olduğunda pırlantanızı koyacağınız yerin sert bir yüzey olmaması gerekir. Pırlantanızın çizilmesini ve zarar görmesini istemiyorsanız kutusunda muhafaza etmelisiniz. 

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.