Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Safir Bileklikler

Pırlanta safir bileklikler pırlanta sektöründe en gözde ürünler arasındadır. Eğer safir bileklik ile hala tanışmadıysanız elinizi çabuk tutun çünkü bu bileklik modelleri bileklerde apayrı özel bir tasarım oluşturuyor. Denizin mavisi pırlanta safir bilekliklerde buluşuyor ve mavinin en güzel hali ile takı kutularında yerini alıyor. Safir bileklikler çok farklı renk tonlarına sahiptir ve her bayan tercih ettiği rengi pırlantasına taşıyabilir. Mavinin farklı tonları arasında en çok tercih edilen renk saks mavisidir.

Beyaz altın ve pırlanta taşları bir araya geldiği zaman muhteşem bir görüntü oluşturuyor üstüne bir de safir modeli eklenince değerli taşlar sayesinde muntazam bir görüntü oluşuyor. Pırlanta safir bileklikler kendisini kullanan kadına ayrı bir pozitif enerji katıyor. Çünkü göz alıcı parlaklığı güzel görünmek için en iyi sebepler arasında. Bu nedenle zarafetten vazgeçemeyen, farkındalık yaratmak isteyen her bayanın sahip olması gereken bileklik türü pırlanta safir bileklik modelleridir. Renkli taşlı bileklik kategorisinde yer alan safir pırlanta bileklik modelleri her zaman en ilgi çekici ve en çok tercih edilen bileklik modellerinden bir tanesi olmuştur. Bu nedenle kadınların ilk tercihi arasında yer aldığı söylenebilir. 

Pırlanta Safir Bileklikler Modelleri

Pırlanta safir bileklikler ikili beyaz zincir üzerine kondurulmuş yakut taşı ve etrafındaki pırlanta taşları ile birlikte aynı gibi duruyor olsa da her üretilen bilekliğin kendine has tasarımı vardır. Ortasında yakut taşı, her iki yanında pırlanta taşları ile eşsiz modeller oluşturuluyor. Pırlanta taşları yuvarlak, yaprak, kalp, yıldız, ay ve çeşitli modeller sayesinde farklı tasarımlar oluşuyor.

Safir yani yakut taşları da damla, kalp, yuvarlak ve geometrik modellere sahip olabiliyor. Pırlanta taşları ile buluştuğu zaman her iki taş buluşuyor ve ortaya zarafetin simgesi çıkıyor. Bilek kalınlığına göre, tarza göre ve maliyetine göre farklı safir pırlanta bileklik modelleri tercih edilebilir. Üstelik her kıyafet ile rahatça kombin yapılabilir. Aynı zamanda çok özel günlerde takmak için de muhteşem bir seçenektir.

Pırlanta Safir Bileklik Fiyatları Nasıldır?

Pırlanta safir bileklikler geniş bir yelpazede fiyat aralığında tutulur. Sahip olduğu karat değeri, gramı, pırlanta taşlarının yoğunluğu ve modeli fiyatları etkilemektedir. Bunun için ya elinizdeki bütçeye uygun modellere bakmalısınız ya da modele karar verip sonrasında fiyat araştırması yapmalısınız. Araştırma yaparken sitemizde yer alan ve Sembol Gold ayrıcalıkları ile sizlere sunulan Pırlanta zümrüt bileklik modellerimize, yakut pırlanta bileklik modellerimize de göz atmayı unutmamanızı tavsiye ederiz. 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.