Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Zümrüt Yüzükler

Son yıllarda çok fazla tercih edilen renkli mücevherler arasında yeşilin en güzel tonlarını taşıyan pırlanta zümrüt yüzükler yer almaktadır. Zümrüt taşı, yılardır mücevherler arasında ilk sıralarda yerini korumaktadır. Zümrüt taşının kendine has çekiciliği pırlantanın zarafetine eşlik edince daha da muhteşem takıların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Hiçbir bayan mücevherin göz alıcı ihtişamına hayır diyememiştir. Hayatınızı paylaştığınız yol arkadaşlarınızı pırlanta ve zümrütün muhteşem uyumu pırlanta zümrüt yüzükler alarak mutlu edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri özel günlerde ve aşkınızı hissettirmek istediğiniz her bir günde pırlanta zümrüt yüzük modelleri en iyi seçimler olacaktır. Ayrıca, cennetin ayakları altında olan annelerinizin de en güzel günlerini pırlanta yakut yüzüklerle daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Zarif Pırlanta Zümrüt Yüzük Modelleri

Yeşil renginin zarifliği pırlanta zümrüt yüzüklerin modellerine yansımıştır. Pırlanta zümrüt yüzükler, zarif görünümleri ile her yaşa ve tarza hitap etmektedir. Her sezon farklı işlemelerde ve kesim şekillerinde pırlanta zümrüt yüzük modelleri ortaya çıkmaktadır. Bu göz alıcı ve zarif seçenekler özel günleri yüzük modeller ile tamamlamaya sevk etmektedir. Ayrıca doğal taşların insanlar üzerinde psikolojik olarak olumlu etkileri bulunmaktadır. Bu doğal taşlar arasında zümrüt taşı da yer almaktadır. Zarif pırlanta zümrüt yüzükler arasında model olarak çiçek, su damlası ve farklı taş kesimleri ile birçok model bulunmaktadır. Pırlanta zümrüt yüzük modelleri, bazen farklı kesimlerde zümrüt taşı etrafında pırlantalar bazen de zümrüt kenarında pırlantalar gibi çeşit çeşit modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca zümrüt eşsizliğini ve zarafetini koleksiyon haline getirmek için pırlanta zümrüt model küpe çeşitlerimize de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Bütçenize Uygun Pırlanta Zümrüt Yüzük Modelleri

İnsanlar, özel günlerde ve bazen de içinden geldiği için sevdiklerine hediyeler almak ister. Bayanlar için en güzel hediyelerin başında pırlanta yüzükler gelir. Pırlanta yüzükler ile zümrütün uyumu her bayanı mest etmektedir. Söz, nişan gibi özel günler erkekler için oldukça masraflı günlerdir. Bu gibi günlerin olmazsa olmazı pırlanta yüzükler de daha uygun modeller tercih edilmektedir. Her bütçeye uygun pırlanta zümrüt yüzük modellerini bulabilirsiniz. Yüzük modelleri hem uygun hem de kalitelidir. Kaliteyi ucuza sunan pırlanta yüzük modelleri sertifikalı ürünlerdir.

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.