Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Hakkımızda

BİZİ TERCİH ETMENİZ NEDEN ÖNEMLİ ? Açılış: 1996 - .....

Hakkımızda

Takı sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız son derece geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Farklı yerlerde açılmış olan mağazalarımız ile modern çizgilerin yer aldığı takı koleksiyonları ile feminen tarzın öncüsü olmayı hedefliyoruz. Globalleşen dünyada yerini almaya hazırlanan ve her geçen gün müşteri yelpazesini biraz daha genişleten firmamız tasarım kalitesi ve profesyonel işçiliği bir araya getirerek standartların çok ötesinde takılar ortaya çıkarıyor. Müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermek temel ilkemiz olduğundan faaliyetlerimizin de bu yönde profesyonelleşmesine özen gösteriyoruz. Online olarak da müşterilerimize kolayca ulaşmayı hedefleyen firmamız her türlü alışveriş kolaylığını sunmaktadır.

 

Modern Çizgilerin Adresi: Sembolgold

Takı tasarımlarında çağdaş çizgiler her zaman önemlidir. Ancak bunun yanında klasik olan ve her zaman popülaritesini koruyan modeller de bulunmaktadır. Firmamız bu takılarda son derece titiz çalışmalar meydana getirerek müşteri gereksinimlerini beklentilerin çok ötesinde karşılamayı hedefliyor. Klasik ve modern çizgilerin buluştuğu takılar şehirli kadın imajının en büyük destekçisi oluyor. Sembolgold olarak her türlü iş ortaklığı konusunda profesyonel çalışmaların altına imza atarken müşteri istek ve önerilerine de çalışmalarımızda yer vermeye özen gösteriyoruz. Gelecekte çok daha iyi yerlerde olmayı hedefleyen firmamız günümüzde de en iyiler arasında yerini almış durumdadır.  Kalite odaklı olarak verdiğimiz hizmetler her durumda müşteri memnuniyetini arttırmaya yöneliktir.

 

Üretim Kalitesinde En İyisini Hedefliyoruz

Sembolgold olarak beklentilerin çok ötesinde, ürünler ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Benzersiz tasarımlardan oluşan takılarımız günlük ve özel günler olmak üzere farklı koleksiyonlarda sunulmaktadır. Her dönem yeni bir takı koleksiyonu ile müşteri karşısına çıkan firmamız yüksek standartlarda hizmet vermeye özen göstermektedir. İş güvenliği, kalite ve ulaşılabilir fiyatlar Sembolgold olarak en çok önem verilen konular arasında yer alıyor. Müşterilerimizin kolay şekilde alışveriş yapabilmesi için online platformlarımızda her ayrıcalığa yer verilmesi de firmamızın üzerinde titizlikle durduğu konular arasında yerini almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak hem en iyi fiyat koşullarında hem de en şık ve modern tasarımlarla müşteri karşısına çıkmaya önem veriyoruz.


''Asil Bayanların Gözde Markası''

 

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.