Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Beş Taş Yüzükler

Evlilik iki kişinin birbirini sevmesi ve bu sevgi sonucunda hayatlarını birleştirme kararı almasıyla sonuçlanan bir durumdur. Evlilik aşamalara bölünen ve bu aşamaların birer birer hayata geçirilmesiyle elde edilen oldukça mutlu geçen bir süreçtir. Bu mutluluğa atılan ilk adım ise oldukça önemli bir adım olan evlenme teklifi kısmıdır. Erkek tarafından edilen bu teklifte yer alması gereken en önemli ürün ise elbette tek taş ya da beş taş pırlanta yüzük modelleridir. Bu modeller içerisinde en çok tercih edilenlerden biri de pırlanta beş taş yüzükler olarak bilinir. Kullanımı son derece rahat olan, kadınları mutlu eden ve en önemli aşamalardan biri olan bu kısma en çok yakışan modellerdir.

Pırlanta Beş Taş Yüzük Modelleri

Birbirinden şık ve birbirinden kullanışlı pırlanta beş taş yüzükler sayesinde, parmaklardaki zarafet gözler önüne serilebiliyor. 0.20 karat ile 5.00 karat arasında değişen karatlara ve büyüklüklere sahip olan bu yüzük modellerinde kullanılan renk G harfiyle belirtilen renk tonudur. Ayarlanabilme özelliğine sahip olan hem küçük ve ince hem de kalın parmaklara son derece uygun şekilde ayarlanan bu modeller genellikle yuvarlak kesime sahiptir. Yuvarlak kesimler, beş adet taşın yüzük üzerinde çok daha net ve parlak bir şekilde görünmesini sağlar. Taşların karatı ise beş adet olmak üzere her birinde aynıdır. Aynı renk tonuna, aynı karata ve aynı büyüklüğe sahip olan taşların bir arada yan yana kullanmasıyla birlikte beş taş yüzükler elde edilir. 

Pırlanta Beş Taş Yüzük Fiyatları

Beş taş pırlanta yüzük fiyatları karatlara göre değişiklik göstermektedir. Karatına göre taşların büyüklüğünde de farklılıklar meydana gelir. Berraklıklarıyla dikkat çeken ve parmağa takıldığı andan itibaren kadınlara kendilerini özel hissettiren pırlanta 5 yüzükler yuvarlak kesime sahiptir. Taşları da tamamen pırlanta kesim şeklinde yüzük kesiminin üzerine oturtulur. Kalitesi oldukça dikkat çeken, taşları pırıl pırıl parlayan ve parmak üzerinde tüm zarafetiyle kendini gösteren bu yüzükler ile evlilik teklifi anları da daha fazla anlam kazanıyor. Kadınlar için oldukça önemli olan bu aşamada, pırlanta yüzükler mutluluğa değer katıyor. Beş taş pırlanta yüzük modellerimize göz atmayı ve Sembol Gold aracılığı ile eşsiz kampanyalardan yararlanmayı unutmayınız. Mücevher yüzükler ile ilgili sitemizde yer alan diğer kategorilere de göz atabilirsiniz. En uygun beş taş pırlanta yüzük fiyatları için bizi tercih etmeyi unutmayın. 

Pırlanta beş taş yüzüklerinizi birer set haline getirmek için sitemizde yer alan ve sembol gold ayrıcalığı ile sizlere sunulan pırlanta küpe modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. 

 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.