Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Elmas Bileklikler

Elmas bileklikler, elmasın ve usta işi el emeğinin birleşmesi neticesinde Sembol Gold mücevher koleksiyonunda yerini aldı. Elmas set takımların vazgeçilmez tamamlayıcısı olan elmas bileklikler ile sizler de unutulmaz hatıralar biriktirebilirsiniz.

Kadınlar arasında en çok tercih edilen ve doğadaki taşların en değerlisi olarak kabul edilen elmas taşı çok özel bir taştır. Kadınlar elmas ile yapılan mücevherlerin oldukça değerli olduğunu bilmekte ve bu oranla ilgileri artmaktadır. Elmas ile yapılan kolyeler, küpeler, yüzükler ve bileklikler gibi birçok özel tasarım oldukça değerlidir.

Elmas Bilekliklerin Fiyatları

Doğada elmas taşının en değerli taş olması sebebiyle elmas mücevherler alınırken yüksek rakamlı fiyatlar ile karşılaşılır. Elmas bileklikler elmas taşının işlenmesi şekil verilmesi aşamalarında birçok işlemden geçtiği için maliyeti de oldukça yüksektir. Diğer bir yandan elmas bilekliklerde kullanılan taşların karat özellikleri de oldukça önemlidir yani bir elmas ne kadar büyük ve ağırsa fiyatı da o kadar yüksek olmaktadır. Ayrıca alınan elmasın gerçek olması da fiyatı oldukça etkilemektedir. Yapay elmas taşı ile gerçek elmas taşı çok kolay anlaşılabilir. Gerçek bir elmas istiyorsanız ilk önce elmasın sertifikası sorgulanmalı ve mutlaka sertifika istenerek incelenmelidir. Kaliteli elmas bilezikleri en uygun fiyatlardan edinmek için Sembol Gold kampanyalarını takip etmeyi unutmayınız. Elmas bilekliklerinizle beraber kullanmak için elmas kolye çeşiltlerimize de göz atmanızı ve setlerinizi eşsiz hale getirmenizi sizlere öneririz. 

Elmasa Şekil Vermek

 Gerek elmas kolyeler gerek elmas bileklikler olsun kadınların bugüne kadar dikkatini çekmiştir. Elmas bileklikler şık ve zarif görünümü ile çok farklı şekil ve biçim de tasarlamıştır. Saf elmasa şekil verilerek elde edilen elmas bileklikler işlem aşamasından geçerken oldukça dikkat isteyen bir uğraşıdır. Çünkü her ne kadar çok sert bir taş olsa da yapımı ve kullanımı aşamasında zarar görebilir.

Elmas Taşının Özellikleri

Elmas taşı doğada bulunan taşlar arasında en değerli olanıdır.  Elmas taşı takı olarak kullanıldığı gibi endüstriyel sanayide de oldukça gelişmiştir. Bunun nedeni ise elmas taşının çok sert bir yapıya sahip olmasıyla birlikte oldukça yüksek ısılara dayanıklı bir taştır. Bu özelliği ile elmas diğer eşyaları kesebilir ve çizebilir ancak sadece elmas elması çizebilir ve elmas taşı asitten etkilenmez. Örneğin iki tane elmas bileklikler kesinlikle aynı kutuya konulmamalıdır çünkü birbirlerini çizme ihtimali yüksektir. Ayrıca elmas taşı dayanıklılığından ve ışığı çok iyi kırmasından dolayı değerli bir ziynet eşyasıdır. Elmas taşı aynı zaman da temel bir tedavi edici özelliği sahiptir. Beyni temizler ve negatif kuvvetleri yok ederken birleştirici ve bütünleştirici bir özelliğe sahiptir.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.