Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Pırlanta Yakut Yüzükler

Pırlanta yakut yüzük, yakut taşı ile pırlantanın eşsiz buluşması olarak Sembol Gold koleksiyonunda yerini aldı. Yakut taşı, doğada çok zor bulunan değerli taşlardandır. Pırlanta yakut yüzükler; aşkın, romantizm her zaman temsilcisi olmuştur. Pırlanta yakut yüzükler göz alıcı tasarımları ile bayanların her zaman gönlünü fethetmektedir. Yakutlar, aşkın rengini ifade eden kırmızı renkleri ile zarif tasarımlardır. Aşkın rengini, tutkusunu, romantizmini temsil eden pırlanta yakut yüzükleri; sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü, evlilik teklifi gibi günlerde tercih edebilirsiniz. Pırlanta yakut yüzükler, özel günler dışında her zaman tercih edilebilecek şık ve modern yüzük modelleridir. Pırlanta, şüphesiz her zaman bayanlar tarafından vazgeçilmez taşlar olmuşlardır. Pırlantanın şıklığı ve asaletine yakut taşının güzelliği de eklenince eşsiz pırlanta yakut yüzük tasarımları ortaya çıkmaktadır.

Pırlanta Yakut Yüzük Modelleri 

Her zaman eşsiz tasarımları ile göz dolduran pırlanta yüzük modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Pırlanta yüzük modelleri; su damlası, çiçek, baget, yuvarlak gibi her yaşa ve tarza hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Pırlanta yüzük modelleri arasında ortada kırmızı yakut taşı ve çevresi pırlantalar ile çevrilmiş modeller her zaman en çok tercih edilen yüzükler olmuşlardır. Özel işçilik kullanılarak üretilen pırlanta yakut yüzükler, her yıl farklı modelleri ortaya çıkmaktadır. Her tarza uygun pırlanta yakut yüzük modellerini bulabilirsiniz. Aşkın ve tutkunun rengi kırmızıyla ve pırlantanın masumiyetini bir araya getirdiğimiz birbirinden güzel modeller bulunmaktadır. Pembe taşlı ve mor taşlı yüzük olarak da bilinen yakut pırlanta yüzükler sayesinde artık özel günleriniz daha eşsiz olacaktır. Ayrıca pırlanta yakut yüzükleriniz kombinlemek için sizlere harika bir önerimiz var! Sitemizde yer alan eşsiz ve uygun fiyatlı pırlanta yakut bileklik modellerimize göz atabilir ve yakut koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. 

Pırlanta Yakut Yüzük Modellerinde Kaliteli İşçilik ve Karat Ölçüleri

Özel günlerinize anlam katmayı düşündüğünüz pırlanta yakut yüzüklerin kalitesi oldukça önemlidir. İşçiliği iyi yapılmamış pırlanta yüzüklerde taş düşmesi gibi sorunlar ortaya çıkacaktır. Yakut taşı ve pırlanta taşının kesimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin garanti altında ve sertifikalı olması gerekmektedir. Her bir ürün garantili ve sertifikalı ürünlerdir. Birbirinden farklı karat ölçülerinde tasarlanmış birçok modeli bir arada bulabilirsiniz. 0.20-0.42-0.43-0.56-0.66-0.80-1.05-1.40-1.62-1.79-1.80 ve 7.40 karata kadar (ct.) farklı ölçülerde mükemmel tasarımlarla oluşturulmuş uygun fiyat seçenekleriyle yer almaktadır. Yüzüklerde kullandığımız beyaz altın madeni oldukça kullanışlıdır. Her bir ürün orijinal ürünlerdir. Yüzüklerin el işçiliğine özen göstermekteyiz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için birbirinden farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Sezonun en trend ürünleri her daim sevdiklerinizi mutlu etmek için yeterlidir.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.