Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Altın Çocuk Kelepçe Bilezik

Altın takılar her dönem göz önünde olan ve hediye olarak ilk sırada yer alır. Bebekler için tercih edilecek hediye altın bilekliklerde onların değerini artıran ve kıymetli olduğunu gösteren ürünlerdir.  Her biri özgün olarak üretilen ve sıra dışı olan çocuk kelepçe bilezik modelleri çocukların bileklerinde oldukça şık bir görünüme sahip olmaktadır. Standart hediyeleri tercih etmek istemeyen ve hediyesi ile özel olmak isteyen bireyler için kelepçe bilezik modelleri oldukça doğru bir seçenek olabilir. Bu anlamda her biri tek olarak üretilen modeller tercih edilebilir.

Ayarlanabilir Kelepçe Bilezikler

Bebeklerin bileklerine kolayca ayarlanabilen bu bileklikler kolay takılabilir ve çıkartılabilir olması ile de tercih sebebidir. Kolayca bileğe geçen tasarımlar rahat kilit sistemi ile de bebeklerin canını yakmadan kolayca kilitlenebilir. Kendi çabaları ile açamayacakları özel bir kilit sistemine sahip olması nedeni ile güvenle kullanılabilmektedir. Gündelik olarak da bebeklerin sürekli kullanabilecekleri bileklikler yamulmaz ve kırılmaz.  Son derece işlevsel olan bilezik modelleri şirin tasarımları ile de her çocuğa yakışacak en güzel hediye seçenekleri arasında yer almaktadır.

Farklı Tasarım Kelepçe Bilezikler

Altın modasını yakından takip eden bireyler her dönem yeni çıkan bileklik modellerini takip ederler. Satışa sunulan çocuk kelepçe bilezik modelleri sezonun en son çıkan tasarımlarını kapsamaktadır. Her sevke uygun bileklikler bütçeye uygun indirimli fiyat seçenekleri ile de güvenle tercih edilebilir.

Altın Çocuk Kelepçesi Tasarımlarınız Nelerdir? 

Tasarımlarımız sırasıyla; nazar boncuklu ,uğur böcekli, mineli nazarlık , mavi mineli nazarlık ve sosyete nazarlı modelleridir. 

Altın Çocuk Kelepçesi Fiyatları Nelerdir? 

Altın çocuk kelepçesi fiyatlarımız 1.429,23 ile 2.835,00 TL arasındadır.  

Altın Çocuk Kelepçesi Nedir? 

Çoğunlukla bebekler için tercih edilen altın bilekliklere verilen isimdir.  

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.