Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Fantezi Bileklikler

Pırlanta fantezi bileklikler pek çok bayanın tercih ettiği bir bilezik modelidir. Tamamı pırlanta taşlarla süslü olan bu bilezik modeli gösterişi seven bayanların gözdesidir. Adına fantezi bilezik verilmesindeki amaç da budur çünkü diğer bileşiklere fark yaratan görünümü ile bileklerde canlılık yaratır. Günlük hayatta takılacak bir bileklik değildir ancak özel günlerde takılması için mutlaka her bayanın takı kutusunda yer alması gereken bir üründür. Elbise ve abiye kıyafet ile müthiş bir uyum sağlar ve farklı takılar ile şık kombinler yapılabilir.

Takı sektörü her geçen gün kendini geliştirmekte ve pırlanta fantezi bileklikler bu gelişmenin en güzel örneğidir. Kalın ve özenle yan yana dizilmiş pırlanta taşları ile her kadının aklını başından alabilecek bir modeldir. Fantezi pırlanta bileziğin en iyi avantajı ise kelepçeli olduğu için kaybolma ihtimalinin olmamasıdır. Çok değerli taşlarla bezendiği için yatırım amacıyla da kullanılabilir. Fakat hiçbir kadın sahip olduğu pırlanta fantezi bileziği satma taraftarı olmuyor çünkü onun güzelliğinden vazgeçmek çok zor.

Pırlanta Fantezi Bileklik Modelleri

Pırlanta fantezi bileklikler çok farklı modellere sahiptir. Her biri birbirine benzese de bu bilezik türünde her biri farklı tasarıma sahiptir. Kendine özel bir tasarım yaratmak isteyen ve diğer takımlardan farklı bir deneyim yaşamak isteyen bayanlar mutlaka pırlanta fantezi yüzük takmayı tercih etmelidir. Genelde beyaz pırlanta taşlarından döşenmiş fantezi bilezikler tercih edilse de nadir olarak sarı pırlanta taşları da tercih edilen modeller arasındadır.

Pırlanta fantezi bilezikler daha çok küçüklü büyüklü pırlanta taşlarından oluşur. Tercihe göre büyük pırlanta taşları çok güzel durur fakat inceliği seven, zarif görünmek isteyen bayanlar küçük pırlanta taşlarından oluşan fantezi bilezikler tercih eder. Kalın fantezi bilezikler de kolları süsleyen bir tercih olup maliyeti bir miktar daha fazladır. Dikkat çeken fantezi pırlanta bileklik modelleri ise pırlanta kelebek bileklik, sonsuzluk bilekliği, pırlanta yıldız bileklik ve nazar boncuğu bileklik olarak bilinmektedir. 

Pırlanta Fantezi Bileklik Fiyatları

Pırlanta bileklik modeller fiyatları arasında en uygun fiyatlara sahip olan bilekliklerin fantezi pırlanta bilekliler olduğu söylenebilir. Fantezi pırlanta bileklik ücretlerini etkileyen pek çok farklı etken bulunmaktadır. Sahip olduğu karat değeri, modeli, kaç gram pırlanta taşı olduğu ve inceliğine göre fiyat aralığında incelenir. Bu nedenle önce modele karar vermek gerekir. 

Ayrıca Sembol Gold ayrıcalıkları ile size sunulmakta olan diğer ürünlerimizden en popüleri safir pırlanta bileklik modellerimize de göz atmayı unutmayın! Ayrıca Sembol Gold Pırlanta indirimli fiyatları ile her zaman sizlere en uygun hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
0.05 Karat Pırlanta Bileklik
5.992,65 TL
5.211,00 TL
%0
0.38 Karat Pırlanta Bileklik
24.782,50 TL
21.550,00 TL
%0
0.72 Karat Fantezi Bileklik
33.474,20 TL
29.108,00 TL
%0
1.67 Karat Pırlanta Bileklik
68.236,40 TL
59.336,00 TL
%0
Toplam 52 ürün bulunmaktadır.
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.