Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Altın Resim Çerçeveli Kolye

Altın resimli kolyeler, üzerinde kişilerin istedikleri resimleri taşıyabilmelerini sağlayan saklama alanları bulunan altın kolye modelleridir.

Kolye modelleri içerisinde kalitesi ve görsel şıklığı ile ön plana çıkan altın resim çerçeveli kolye sevdiklerinizi boynunuzda taşımanıza yardımcı olacaktır. İçerisine resim koyulabilen bu kolye modeli şık bir hediye seçimi olacaktır. Fiyat açısından da uygun olmasından dolayı tercih ederek şık bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sevginin en iyi şekilde ifade edilmesine olanak sağlayan bu model ile istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Şık çerçeve kolye ucu sayesinde oluşturacağınız kombinlerin de kaliteli görünmesine yardımcı olan bu modeli uzun süreli kullanabilirsiniz. Asil kadınların tercihi olarak öne çıkan bu uzun ve sade model ile sevdikleriniz uzakta bile olsa her zaman yanınızda gibi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Altın Resim Çerçeveli Kolye Özelliği

Altın resim çerçeveli kolye zincirleri özel olarak tasarlanmıştır. Cilt üzerinde herhangi bir şekilde yan etki oluşturmaz. Bu da güvenilir kullanımı size ayrıcalıklı olarak sunar. 14, 18 ayar ya da 22 ayar olarak satılmaktadırlar. Modeller içerisinde yuvarlak ve kalpli seçenekler bulunuyor. Bir kalbin içerisine sevginizi hapsedebilir ve sadece onun açmasını sağlayabilirsiniz. Bu da aşkınızın zirvede olmasına yardımcı olacaktır. Tüm modeller zarifliği ile karşınıza çıkıyor. Tasarımda modern içeriğin tercih edilmesi de zengin bir havanın oluşmasına katkı sağlıyor. Sizde sevdikleriniz için hediyelik kolye olarak resimli altın kolyeleri tercih edebilir ve ekonomik fiyat politikasından yararlanabilirsiniz. Tüm mücevherat modeller özel kutuları ile müşterilerimize gönderilmektedir. Ayrıca her ürünün sertifikası da kutu içerisinde yer almaktadır. Modeller konusunda geniş bilgi almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan ve kalitesi ile herkesi kendisine hayran bırakan sonsuzluk kolye modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz 

Resimli Kolye Nedir?

Resimli kolyeler, uç kısmında yer alan alanlara sevdiklerinizin resimlerini eklemenize ve sürekli olarak en değerli zamanlarınızda yanınızda bulundurmanıza imkan tanıyan altın kolye modelleridir. 

Fotoğraflı Altın Kolye Fiyatları Ne Kadar?

Fotoğraflı altın kolyeler, SembolGold ayrıcalıkları ile 2.000 TL seviyelerinden başlamakta olan uygun fiyatlara sahiptir. Gramaj ve işçilik arttıkça fiyatlarda yükselmeler görülmektedir. En yüksek fiyat aralığı ise 5.000 TL seviyesindedir. 

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.