Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
0.51 Karat Pırlanta Baget Yüzük
41.018,20 TL
35.668,00 TL
%0
0.07 Karat Pırlanta Baget Yüzük
11.447,10 TL
9.954,00 TL
%0
0.35 Karat Pırlanta Baget Yüzük
25.988,85 TL
22.599,00 TL
%0
0.48 Karat Pırlanta Baget Yüzük
28.965,05 TL
25.187,00 TL
%0
0.20 Karat Pırlanta Baget Yüzük
15.338,70 TL
13.338,00 TL
%0
Toplam 294 ürün bulunmaktadır.

Pırlanta Yüzükler

Pırlanta yüzükler özel günlerde, evlilik tekliflerinde ve hediyelerde sıkça tercih edilmekte olan, pırlanta hammaddesinden üretilen ve farklı taşlarla süslenmiş olan değerli yüzük çeşididir.

Pırlanta yüzükler çok eski çağlardan günümüze kadar uzanan, çok uzun bir geçmişi olan aksesuarlardan biridir. Kadınların da erkeklerin de yüzüklere ilgisi büyüktür fakat kadınların ilgisi elbette çok daha fazladır. Yüzükler farklı materyaller ile üretilse de en gözde yüzükler senelerdir pırlanta yüzüklerdir. Kadınlar için pırlanta yüzüklerin ayrı ve önemli bir yeri vardır. Her ne kadar bazı kadınlar pırlanta yüzükleri çok beğenmediklerini söylese de pırlanta taşa sahip olan her şey kadınları son derece mutlu emektedir.

Pırlanta Yüzüklerin Diğer Yüzüklerden Farkı Nedir?

Pırlanta yüzük, değerli taşlar sıralamasında en üst sırada yer almaktadır.Tektaş yüzük fiyatları da bu nedenle biraz daha pahalı görünmektedir. Elmastan bile daha değerli olan pırlanta taşlar, kendisine hediye edilen her insanı değerli hissettirir. Bu özelliği pırlanta yüzükleri göz önüne çıkarmaktadır. Uzun zamandan beri pırlanta yüzükler evlilik tekliflerinin sembolü haline gelmiştir. Bunun sebebi de pırlantaların değerli oluşundan doğmaktadır. Erkeğin karşısındaki kadına sen benim için her şeyden daha değerlisin mesajı veren bu pırlanta yüzük modelleri, özellikle evlilik tekliflerinde nedenle çok önem görmekte ve bu yüzükler ile teklifi alan kadınları da son derece memnun etmektedir.özell

Pırlanta Yüzük Çeşitleri

Pırlanta yüzük denilince her ne kadar akla ilk tektaş pırlantalar gelse de pırlanta yüzüklerin birbirinden çok farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Bazı yüzükler, taşlar ile tam tur çevrili olabilmektedir. Tam tur pırlanta yüzükler oldukça göz doldurucudur ve hemen hemen her kadının hayalidir. Tam tur fazla ama tek bir taş da az diye düşünebilecek olan kadınlar için üç ya da beş taş şeklinde pırlanta yüzükler de mevcuttur. Ayrıca bazı pırlanta yüzük modelleri diğer değerli taşlar ile süslenmiş olabilmektedir. Örneğin safir, yakut ya da zümrüt bir taşın etrafının şık ve gösterişli bir şekilde pırlanta taşlar ile çevrelendiği yüzükler de son dönemde oldukça popülerdir. Pırlanta taşı sarı, rose ve beyaz altın ile son derece uyumludur. Bu nedenle isteyen kişiler, her renkte altın yüzük üzerinde bu taşı görebilir ya da özel olarak yaptırabilirler. Pırlanta yüzüklerin fiyatları, materyali ve saflığına göredir. Ancak her bütçeye uygun pırlanta yüzükler üretilmektedir. Sembol Gold fırsatları ile pırlanta yüzük çeşitlerine daha kolay ulaşabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan pırlanta tektaş yüzük modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Pırlanta Tektaş Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Pırlanta yüzük alınacağı zaman güvenilir bir yer tercih edilmelidir. Sahte ürün almamak için sertifikaya ve ürün berraklığına dikkat etmek gerekir. Pırlanta yüzüğün üzerinde yazan yazılar da net olmalıdır.

Pırlanta Yüzükler Günlük Kullanılabilir mi?

Pırlanta yüzükler günlük ve hafif olarak tasarlanmışlardır. Her türlü ortama uygun bir şekilde tasarıma sahiptirler. Zarif detayları sayesinde günlük ve özel günler için tercih etmek mümkündür.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.