Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Su Yolu Bileklikler

Pırlanta su yolu bileklikler pırlantanın en ağır ve en zarif halidir. Pırlantanın asaletini em iyi su yolu bileklikler taşımaktadır. Pırlanta bileklik başlı başına zarafetin simgesidir fakat su yolu modeli ile bileklerin ne kadar narin olduğunu ve ne kadar şık tasarımlar ile bezeneceğini ortaya koymaktadır.  Pırlanta su yolu bileklikler modelleri özel günlerde, partilerde ve davetlerde çok şık duracak ve kıyafetiniz ile muntazam bir kombin oluşturmanızı sağlayacaktır. Sıra sıra dizilmiş pırlanta taşları tıpkı huzur verici bir su yoku gibi görünür ve bu durumda bileklerde bambaşka bir hava hâkim olur.

Pırlanta su yolu bileklik modellerinin tercih edilme nedeni her yaşa, her kesime, her kıyafete ve her ortama uyum sağlayabiliyor olmasıdır. Doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü, tanışma yıldönümü ve diğer özel günlerde bayanlara alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Her bayan kendini özel hissetmeyi sever bu nedenle bir bayanı kendini özel hissettirecek en güzel hediye pırlanta su yolu bileklik modelleridir.

Pırlanta Su Yolu Bileklik Modelleri

Pırlanta su yolu bileklikler çok farklı tasarımlara sahiptir. Her bir model birbirine benzese dahi hepsi içerisinde farklı bir tadarım içerir. Çünkü her pırlanta bir kadına özeldir bu özel anlamın taşınabilmesi için başka modeller üretilmelidir. Bayanların en çok tercih ettiği su yolu bileklik modelleri arasında ince pırlanta taşlarından oluşturulmuş tek sıra halindeki pırlanta bilezik modelleri yer almaktadır. Ancak bu model sadelikten ve doğallıktan yana olan bayanlar içindir. Gösterişi seven bayanlar çift sıra ya da üçlü sıralar halinde döşenmiş su yolu bileklik modellerini tercih ederler.

Renk hep aynıdır, beyaz altın ve pırlanta taşlarının buluşması ile parıltılı dokunuşlar elde edilir ve bileklerde muhteşem bir güzellik hakimiyetini sürdürür. Ancak şu var ki modele karar verirken kesinlikle kişiliğinizi yansıtmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü pırlanta taşlar kişiye özeldir. Pırlanta su yolu modelleri de sizlerin güzelliğine zarafetine özel olacaktır. Bu güzelliği su yolu yüzük modellerimiz ile kombinleyebilirsiniz. 

Pırlanta Su Yolu Bileklik Fiyatları

Pırlanta su yolu bileklikler sahip olduğu modele göre, karat değerine göre ve pırlanta taşlarının ağırlığına göre fiyatlandırılır. Her bütçeye uygun pırlanta bileklik bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin bir numaralı Pırlanta firması olarak bilinmekte olan Sembol Gold avantajları ile size sunulan baget pırlanta bileklik modellerimize de sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.