Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bilezik

Her bayanın seveceği bilezik modelleri arasında her tarza uygun modeller yer almaktadır. Her yasa uyacak bilezikler ile kadınlar uzun yıllar takabilecekleri bileziklere sahip olabilir. Özel islemelere sahip bilezik modelleri her kadının bilek ölçüsüne göre özel olarak üretilebilmektedir.

Altın Bilezik Modelleri

Birbirinden farklı tasarımların yer aldığı bilezikler arasında sezonun en yeni modelleri de yer almaktadır. 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar bilezikler arasından tercih edilecek olan bilezik modelleri arasından beğenilecek modeller hediyelik olarak da son derece iyi bir seçenektir. Kelepçe model altın bilezik modelleri hem klasik hem de spor tarza uygun olması nedeni ile ilgi gören modeller arasında yer alır. Uygun fiyatlar ile satışa sunan bilezik modelleri özel günler için son derece güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Burgu ve Baklava Bilezik Modelleri

Altın bileziklerde en fazla ilgi gören modeller burgu ve baklava modelleridir. Şık duruşları ve ince tasarımları her kadının beğenisini alır. İçi dolu burgu modelleri son derece özenli işçilik gerektirdiği için oldukça değerlidir. Beyaz altın seçenekleri ile de satışa sunulan bilezik modelleri arasından beğenilen modeller online alışveriş seçenekleri ile güvenle satın alınabilir. Her biri farklı gramaja sahip olan bilezik modelleri her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Yatırım olarak da oldukça ilgi gören bilezik modelleri özellikle düğün sezonu için öncelikli olarak tercih edilen takı grupları arasında yer alır.

Hediyelik Altın Bilezikler Kaç Gramdır?

Altın hediyelik bileziklerin ağırlığı altının ayarına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama ağırlıkları ise 7 gram ila 9 gram arasındadır.

Altın Hediyelik Bilezik Fiyatları Ne Kadar?

Altın hediyelik bilezik modellerimizin fiyatları 1000 TL civarında başlamaktadır. Fiyatlarımız altının gramına ve ayarına göre değişiklik göstermektedir, bu değişikliklerle birlikte hediyelik altın bilezik fiyatlarımız, 4500 TL ye kadar değişiklik gösterebilmektedir.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.