Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Yakut Bileklikler

Pırlanta yakut bileklik modelleri, zarafetin ve güzelliğin timsali olarak hayatımızda yer alan pırlanta bileklik modellerinden bir tanesidir. Bilindiği gibi bu güzellik yakut taşlarının nadirliğinden gelir. Doğa da bulunan ve çok zaman öncesi yeryüzünde kendi oluşumunu tamamlayan pırlanta ve yakut taşları çok değerli ve özel taşlardır. İnsanoğlunun gelişen teknoloji ile birlikte zaman içerisinde bu taşları işleyerek taşlara şekil vermiş ve geçmiş zamandan bugüne kadar pırlanta ve yakut çok dikkat çeken taşlar olmuştur. Kadınların özellikle tercih ettiği pırlanta insanoğlunun geliştirmesi ile birlikte birçok yakut taşı ile birlikte yeni tasarımlar ortaya koymuştur. Pırlanta ve yakut taşı ile birlikte yüzükler, küpeler, kolyeler, bileklikler ve birçok değişik değerli eşyalar tasarlanmıştır. Özellikle pırlanta yakut bileklikler günümüz de kişinin çok dikkatini çekmekte ve kullanan kişiyi çok özel ve zarif göstermektedir. Pırlanta yakut bilekliklerin yapımında özel tasarımlar ve çok değişik modeller denenmiş olup bu iki özel taşın görünümü kadınları daha fazla cezbetmiştir.

Renkli bileklik modellerinin en göze çarpan ve en dikkat çekenlerinden bir tanesi olan yakut pırlanta bileklikler sevdikleriniz için paha biçilemez bir hediye olacaktır. 

Yakut Taşının Özellikleri

Doğa da elmastan sonra ikinci sertlikte yer alan yakut taşı görünümü ve ışıltısıyla oldukça dikkat çekmektedir. Yakut taşı bordo ve kırmızı arasındaki tüm renkleri içerisinde barındıran özel bir taştır. Doğada çok nadir bulunan yakut taşı oldukça pahalıdır. Yakut taşı çok nadir bulunduğu için insanoğlu tarafından suni olarak yapılmaya başlanmıştır. Bu yüzden yapılan suni taşların maliyeti gerçek yakut taşına oranla çok maliyetli değildir. Pırlanta yakut bileklikler alırken ya da yakut taşını alırken çok dikkatli olmalı ve içeriğini mutlaka inceletmelisiniz. Çünkü gerçek yakut taşının içerisinde mikroskobik kabarcıklar ve oyuklar görülecektir.

Pırlanta Yakut Bileklikler Nereden Alınmalı?

Pırlanta yakut bileklikler alınırken mutlaka güvenli adreslerden alınmalıdır. Çünkü hem pırlanta hem de yakut taşı oldukça değerli mücevherlerdir. Mücevher mağazalarından alınırken mutlaka iyi değerlendirilmeli gerekirse sertifikası sorgulanmalı ve karat değerleri mutlaka ölçülmelidir. Karat değer mücevherin ağırlığını gösteren ifadedir. Tabi ki beğenilen pırlanta yakut bileklikler farklı fiyatlar göstermektedir. Bu da bilekliğin yapım ve tasarım arasındaki fark ve taşın büyüklüğü ile ilgilidir.  Diğer bir yandan pırlanta yakut bileklikleri internet sitelerinden almak istiyorsanız mutlaka iyi araştırma yapmalı ve çok güvenilir siteler tercih etmelisiniz. Aksi takdirde pırlanta yakut bileklik elinize ulaştıktan sonra incelendiğinde sahte olma ihtimali ile karşılaşabilirsiniz. 

Sembol Gold güvencesi ile sizlere sunulan en uygun yakut bileklik fiyatlarını incelemeyi unutmayın. Ayrıca sitemizde yer alan fantezi pırlanta bileklik modelleri ve pırlanta safir bileklik , pırlanta zümrüt bileklik modellerimize de göz atmayı unutmayın, her zaman özel kalın! 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.