Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

PIRLANTA SAFİR KOLYELER

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Pırlanta Safir Kolyeler ve Çeşitleri

Pırlanta safir kolye; kadınların şıklarına ve zarafetlerine değer katmak için tasarlanmış olan pırlanta kolye modellerinden bir tanesidir. Her kadın şık görünmeyi sever ve şık görünmek için sadece iyi giyinmek bazı zamanlar yeterli olmaz. Kıyafetlerin tamamlayıcıları takı ve aksesuarlardır. Kadınlar gündelik kıyafetlerini bile güzel bir aksesuar ile çok görkemli ve gösterişli hale getirebiliyorlar. Gündelik ya da özel günlerde, kadınların favori parçası ise kolyelerdir. Renkli taşlı kolyeler arasında benzersiz bir yeri olan safir pırlanta kolyeler sayesinde sizde özel günlerinizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Pırlanta safir kolyeler her kadının beğenebileceği tarzda, harika aksesuarlardır. Safir taşı kolye ucuna sahip bu eşsiz mücevherleri Sembol Gold ayrıcalığı ile edinebilirsiniz.

Pırlanta Safir Kolye Fiyatları Nedir?

Pırlanta safir kolyeler kişiden kişiye değişkenlik gösteren zevklere uygun bir şekilde, farklı tarzlarda üretilmiştir. Bazı kadınlar büyük ve görkemli takılardan hoşlanırken, bazı kadınlar daha minimal takılardan hoşlanır. Bunu göz önüne alan takı tasarımcıları her kadının zevkine uyacak şekilde birçok farklı pırlanta safir kolye tasarımı yapmıştır.

Farklı ebatlarda birçok kolye çeşidi bulunduğundan ölçüler gibi fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Fakat fiyat değişkenliği sadece büyüklük ile alakalı bir durum değildir. Kolye üzerindeki taş sayısı da fiyatları etkileyen bir olgudur. Bazı kolyeler tek taş ile tasarlanmışken, bazı pırlanta safir kolyeler üzerinde birçok taş bulundurabilir, hatta tam tur taşlardan oluşabilir.

Pırlanta Safir Kolyeler Nereden Satın Alır?

Pırlanta ile safir taşlarının değerleri de birbirinden farklıdır. Pırlanta safir taşına göre biraz daha pahalı bir taştır. Bu nedenle kolye üzerinde pırlanta taş sayısı arttıkça kolyenin değeri de artacaktır.

Fakat fiyatlardaki değişkenliğin en temel sebebi, taşların karat değerleridir. Karat, taşın saflık derecesini gösterir. Bir taş ne kadar işlenmemiş ise o kadar saftır ve o kadar değerlidir. Bazı pırlanta ya da safir taşlar, başka ürünlerde olduğundan daha küçük olmasına rağmen daha pahalıdır. Bunun sebebi daha saf ve büyük karat olmasıdır.

Pırlanta safir kolyeleri her yerden temin etmek mümkündür. Kuyumcularda, özel tasarımcılarda bulunabileceği gibi, internet üzerinden de bulunabilmektedir. Safir set tamamlamak için Sembol Gold aracılığı ile sizlere sunulmakta olan pırlanta safir model bilekliklerimize de göz atabilirsiniz.

Pırlanta Safir Kolye Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Pırlanta safir kolye almadan önce sertifika almayı unutmayın. Ayrıca kolyenizin kıyafetinizin tasarımı ile uyumlu olmasına önem gösterin.

Ürünleriniz Orijinal mi? Sertifikası Var mı?

Ürünlerimiz tamamı ile orijinal ve sertifikaları mevcuttur.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.