Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Altın Çocuk Bileklik

Altın çocuk bileklikleri, küçük yaşta olan minikler için tasarlanmış değerli takılardır. Genellikle altın malzeme kullanılarak üretilen bu bileklikler, çocukların zarafetini ve şıklığını vurgular. Çocukların sevimli tasarımlar ve renklerle süslenmiş altın bileklikleri, onların tarzını yansıtarak özel günlerde veya günlük kullanımda kullanılır. Bileklik modelleri, genellikle hayvan figürleri, çiçek desenleri veya sevimli karakterler gibi çocukların ilgisini çekecek tasarımlar içerir. Altın bilekliklerde renkli taşlar veya emaye detayları kullanılarak, çocuklara renkli ve eğlenceli bir seçenek sunulur. Altın çocuk bilekliklerinde güvenli kapanma mekanizmaları ve hafif yapılar tercih edilir. Çocukların rahatça kullanabilmesi ve güvenli bir şekilde takabilmesi ön planda tutularak, ebeveynlerin güveni kazanılır. Kişiselleştirme, altın çocuk bilekliklerinin önemli bir özelliğidir. Bileklikler üzerine çocuğun ismi veya özel bir mesaj gravür teknikleri ile eklenerek, takının duygusal bir anlam kazanması sağlanır. Altın çocuk bileklikleri, genellikle özel kutularda sunularak hediye olarak da tercih edilir. Bu, çocuklara özel günlerde veya özel anlarda verilen hediye olarak daha anlamlı hale gelmelerini sağlar. Bu zarif takılar, çocukların küçük yaşlardan itibaren takı dünyasına adım atmalarını sağlayarak, onlara özel ve anlamlı birer aksesuar sunar. Altın çocuk bileklikleri, hem estetik değerleri hem de duygusal bağlarıyla çocukların yaşamlarına değer katar.

Ayarlanabilir Çocuk Künyeleri

Uzun zinciri her çocuğun bileğine uyum sağlayabilmesi için tasarımı bozmayacak şekilde üretilir. Böylece her bileğe ayarlanabilir ve fazla parçalarını daha sonra kullanmak üzere saklamak mümkün olabilir. Birbirinin halkası olarak tasarlanan bileklikler oldukça şık modellere sahiptir. Nazar boncuğu ile süslenen bileklikler çocukların hem doğum günlerinde hem de akraba ziyaretlerinde hediye edilmesi bakımından oldukça değerli bir hediye olabilir. Akraba ziyaretlerinde veya birinci derece bebe ziyaretlerinde aileler bu bilekliklerden tercih ederek uzun yıllar hatırlanabilir.

İsim Yazılabilir Altın Bileklikler

Altın çocuk bileklikleri özel olarak tasarlanabildiği gibi üzerlerine isim de yazılabilme özelliğine sahiptir. Kişisel olarak tercih edilecek bilekliklerin üzerine çocukların isimleri şekilli harfler ile yazılarak kişisel bir hediyeye dönüştürülür. Lazerle yazılan isimler herhangi bir şekilde aşınmaz ve silinmez.  İster düz ister bombeli bileklik modelleri değerli hediye kategorisinde oldukça ilgi gören ürünlerdir. Plakalı modelleri isim yazdırılmadan düz olarak da tercih edilebilir. İndirimli fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ürünler online alışveriş seçenekleri ile satın alınabilir.

Altın Çocuk Bilekliklerine Lazer İle İsim Yazılabilir mi? 

Evet, çocuk bilekliklemize lazer ile isim yazdırabilme imkanımız vardır. 

Bebek Künyesi Nasıl Temizlenir? 

Kaynamış suya bir miktar bulaşık deterjanı ekleyebilir, ardından künyeyi bu su içinde bekletebilirsiniz. Bu sayede künyeyi temizlemiş ve parlatmış olursunuz. 

Bebek Künyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Öncelikle bebek künyesi altın içeren bir aksesuar olduğu için önemli bir değere sahiptir. Bu sebeple kurumsal olduğunu düşünmediğiniz yerlerden kesinlikle almamalısınız. Ayrıca ürünün sertifikasının olup olmadığına önem vermeli ve altın değeriyle uygulanan işçilik arasındaki oranı gözden kaçırmamalısınız.

 

 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Altın Çocuk Bileklik İsim Yazılır
2.400,36 TL
3.429,08 TL
%30
Altın Çocuk Bileklik Figaro
3.876,42 TL
5.537,74 TL
%30
Altın Çocuk Bileklik Kalp Figürlü
4.139,91 TL
5.914,16 TL
%30
Altın Çocuk Bileklik Chain
4.549,61 TL
6.499,44 TL
%30
Toplam 62 ürün bulunmaktadır.
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.