Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada
Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Altın Düğün Setleri

Düğün denince akla ilk gelen şey geline takılacak takılar olmaktadır Gelin için yapılacak takı alışverişinde gelin ne isterse hepsi alınmaya çalışır. Birçok farklı altın takı arasından gelinin seçeceği modeller alınarak düğünde gelinlere armağan edilir. Hemen her gelinin özellikle ilgi duyduğu altın takılar 3’lü set olmaktadır. Düğün için son derece ideal bir tercih olan altın setler gelinlerin en özel takıları arasında yer alır. Kolye, küpe ve bileklikten oluşan 3’lü setler gelinlerin her ortamda takabilecekleri takılar olmakla birlikte özel günlerde kullanabilecekleri en ideal takılardır.

Taşlı Set Modelleri

Birçok gelinin altın takılarda aradığı özellik taştır. Taşlı takıları seven gelinler bütün takılarını taşlı modellerden seçer. Özel işleme taşlardan üretilen takılar özellikle gece ışıklandırmasına sahip mekânlarda ışıl ışıl parlamaktadır.  Özel günlerde bu takıları takan gelinler bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Hediye olarak tercih edilebilecek birçok farklı taş işlemeli set modeli uygun fiyat seçenekleri ile s atışta yer almaktadır.

Sarı Altın ve Beyaz Altından Oluşan Altın Setler

Gelin setleri arasında birçok alternatif bulunmakla birlikte renk açısından da hem beyaz hem sarı modeller satışta yer almaktadır. Gelinlerin zevkine özel olarak üretilen setler arasından zevke uyan modeller tercih edilerek satın alınabilir. Sezonun en yeni modellerinin de yer aldığı set modelleri gelinlerin her daim zevkle takabilecekleri modelleri içerir. Swarovski taşlar işle süslenen setler ise her daim gelinlerin vazgeçemediği modeller arasında yer almaktadır.

 

 

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.