Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta Tamtur Yüzükler

Pırlanta tamtur yüzükler, parmağı tam kaplayan ve her yani eşsiz pırlantalar ile dolu olan yüzük modelidir. Son yıllarda bayanların en çok ilgi gösterdiği pırlanta tamtur yüzükler, anlamları ve göz kamaştırıcı görüntüleri ile özel günlerinize özel anlamlar katmaktadır. Tamtur yüzükler, sonsuz aşkı ve sevgiyi simgelemektedir. Tamtur yüzükler; sevgililer günü, nişan, söz, evlilik yıldönümü, evlilik teklifi, tanışma yıldönümleri gibi günlerde sevginizin ve aşkınızın büyüklüğünü hissettirecek muhteşem hediyelerdir. Fakat son yıllarda tamtur alyanslar yalnızca özel günlerde değil sonsuz aşkınızı ifade edebilecek her gününüze özel modelleri mevcuttur. Tamamı pırlanta ile döşenmiş pırlanta tamtur yüzükler modelleriyle bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle bulabilirsiniz.

Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri

Tamtur yüzükler, pırlantanın gösterişi ve ışıltısıyla çevrili son derece gösterişli yüzüklerdir. Tamtur yüzük modelleri, tamamen pırlanta ile çevrilidir. Tamtur yüzük modelleri; 8, 14 ve 18 ayar altın kullanılarak tasarlanmaktadır. Tamtur yüzük modelleri üzerinde bulunan pırlanta sayısı, parmak ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Tamtur yüzük yarım tur pırlanta yüzükler, pırlanta tamtur yüzükler ve baget tamtur yüzükler gibi birçok modeli bulabilirsiniz. Tamtur yüzük modellerinde genellikle beyaz altın kullanılmaktadır. Beyaz altın, pırlantanın saf rengi muhteşem pırlanta yüzük modellerini ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Tamtur pırlanta yüzük modellerini gün içerisinde her zaman kullanılmaya uygundur. Üzerinde bulunan pırlantalar ile özel gün ve gecelerde şıklığınıza şıklık katacak yüzük modelleridir.

Söz yüzükleri ya da Nişan yüzükleri olarak da değerlendirilebilecek olan tamtur pırlanta yüzük modelleri ile özel günleriniz artık daha eşsiz olacak! 

Tamtur Yüzük Alyans Modelleri

Günümüzde tamtur pırlanta yüzükler, alyansların yerine kullanılmaktadır. Tamtur pırlanta alyans modelleri, bayanlar için tasarlanmaktadır. Alyans modelleri üzerine pırlanta taşlar dizilerek elde edilir. Üzerine yerleştirilen taşların sayısı 25 ile 40 taş arasında değişiklik göstermektedir. Alyans pırlanta yüzükler üzerine yerleştirilen taşlar, küçük karat ağırlığına sahip taşlardan seçilmektedir. Fakat yüzüğün karat ağırlığı yüzük üzerinde yer alan tüm pırlantaların toplam karat ağırlığı ile ifade edilir. Tamtur pırlanta yüzükler modelleri ile geleneksel alyans modellerinin yerine kullanılmaktadır yani sürekli takılacak yüzüklerdir. Bu nedenle tamtur pırlanta yüzük alırken, kendi zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri seçmelisiniz. Sertifikalı ve kaliteli tamtur pırlanta yüzük modellerini inceleyerek hediyelik tercih edebilirsiniz. Tamtur pırlanta modelleri her zevke ve tarza uygun olarak tasarlanmaktadır. 

Sembol Gold ayrıcalığı ile en kaliteli pırlanta çeşitlerine en uygun fiyatlardan ulaşmak ister misiniz? O zaman fantezi pırlanta yüzük modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.