%9 indirimli
27.808,00 TL
25.280,00 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL
%9 indirimli
23.826,00 TL
21.660,00 TL
Ücretsiz
Kargo
SATIN AL

Pırlanta Zümrüt Bileklikler

Kadınların mücevher ve değerli taşlara çok fazla ilgisi vardır. Söz konusu değerli mücevherler oldukça pahalı ve bir o kadar eşsiz güzelliktedirler. Bunlardan bir tanesi olan pırlanta ve zümrüt birleşiminden yapılan pırlanta zümrüt bileklikler insanoğlunun gelişmesi ile birlikte yenilik ve tasarım kazanarak geliştirilmiştir. Pırlanta zümrüt bileklikler oldukça değerli bir o kadar da maliyetlidir. Çünkü bu iki değerli taş tasarımı oluşturulduktan sonra zahmetli bir şekilde bilekliklerin birçok çeşidi şeklinde yayınlanmıştır. Bileklikler arasında çok değerli bir yere sahip olan pırlanta zümrüt bileklikler sadakat ve sevgi olarak da bilindiği için oldukça değerlidirler.

Pırlanta Zümrüt Bileklik Fiyatları

Pırlanta zümrüt bileklikler yapıldığı koşullara, gerçek olup olmamasına, kullanılan taşların büyüklüğüne ve ağırlığına bağlı olarak fiyatları da değişmektedir. Pırlanta zümrüt bileklik alırken aldığınız ürünün sertifikalı olması, karat değerlerinin ölçülmesi gibi durumlarda ürünün fiyatını etkileyecektir. Gerçek ve değerli bir pırlanta zümrüt bileklik almak istiyorsanız mücevher mağazalarını ya da çok güvenilir internet sitelerini tercih etmelisiniz. Aksi takdirde suni bir taş alabilirsiniz. Alacağınız bilekliğin boyutu, taşların boyutu yani bileklik olarak tasarlanan ürünün oluşum ve yapım arasındaki her şey fiyatını etkilemektedir. Zümrüt pırlanta bileklik fiyatlarımızı sizler için en uygun seviyelerde tuttuğumuza emin olabilirsiniz. 

Zümrüt Taşının Özellikleri

Zümrüt taşı dünyanın en değerli dört taşından birisidir. Halk arasında sadakat ve sevgi göstergesi olarak bilinen zümrüt taşı sert darbelerden ve yüksek ısıdan korunmalıdır. Her ne kadar sert bir yapısı olsa da yüksek sıcaklıktan etkilenebilir. Çünkü zümrüt taşı bu faktörlerden sonra çatlayabilir. Zümrüt taşının diğer taşlara oranla parlaklığı oldukça azdır çünkü ışığı kırma ve yayma özelliği yoktur. Diğer yandan zümrüt taşı alan kişi bakımını dikkatli bir şekilde yapmalıdır. Kimyasal madde ya da deterjan gibi ürünleri zümrüt temizliği için kullanmamalıdır. 

Zümrüt Taşının Faydaları

Zümrüt taşının birçok faydaları vardır. Bağışıklık sistemine iyi gelmesi, aile bağlarını güçlendirmesi, kişiye sevgi ve yaşama duygusu vermesi gibi birçok faydası bulunan zümrüt taşı bu faktörler nedeniyle kadınlar tarafından sık tercih edilmiştir. Bu nedenle tasarımcılar tarafından birçok çeşidinin yanında iki değerli taşın birleştirilmesi ile birlikte pırlanta zümrüt bileklikler yapılarak kadınların zarifliği artırılmıştır.  

Pırlanta da karat ne anlama gelir?

Pırlantada karat ağırlık ile ilgilidir. Karat gramın beşte biridir. Bir karat 200 mg’a eşittir. 

Pırlanta Zümrüt Bileklik Fiyat Aralığınız Nedir?  

Pırlanta zümrüt bileklik fiyat aralığımız 9.119,00 tl ile 9.747,00 tl'dir. 

Pırlanta bilezik modellerimiz arasında yer alan safir pırlanta bilezik, altın bileklik, elmas bileklik modellerimiz ile sizlere garantili ve uygun şıklığı sunuyoruz. Diğer pırlanta bileklik çeşitlerimize de göz atmayı unutmayınız. 

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.