Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

PIRLANTA KOLYELER

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 152 ürün bulunmaktadır.

Pırlanta Kolyeler

Pırlanta kolye, farklı kalite standartları, karat ölçüleri ve kesim stillerine sahip olarak pırlantadan üretilmiş olan kolye çeşididir. Mücevherat sektörünün en dikkat çekici ürünlerinden olan pırlanta kolyeler safir, yakut, elmas, zümrüt gibi uçlara sahip olabilmektedir.

Pırlantanın en güzel kendini gösterdiği hali kolyelerdir. Pırlanta taşlar en dikkat çekici hallerine pırlanta kolyeler ile bürünür. Her koşulda ilk önce dikkat çeken takı olan kolyeler pırlantanın her koşulda görünmesini ve dikkat çekmesini sağlar. Kadınların güzelliklerini eşsiz bir hale büründüren pırlanta kolye modelleri hem ihtişamları ile hem de kadınlarda yarattığı büyülü görünüm ile oldukça farklı ve özel bir yere sahiptir. Kadınların beğenisine sunulan birbirinden farklı birçok pırlanta kolye modeli en kaliteli özelliklere sahiptir. Eşsiz güzellikleri de tescilleyen kolyeler ile kadınlar her ortamda daha ilgi çekici olmayı başarabilir.

Her Yaşın Ortak Zevki Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolye modellerine hiçbir kadın hayır diyemez. Hemen her kadın mutlaka hayatının bir döneminde pırlanta takılardan takmak ister. Pırlanta kolye modelleri arasında da bu anlamda birçok farklı model bulunmakta ve her model farklı bir yaş grubuna hitap etmektedir. Kadınlar yaşlarına uygun olan modelleri tercih ederek her ortamda kullanabilirler. Son derece kolay kullanılabilen kolyeler geçmişten günümüze her yaş kadına hitap edebilir özelliklere sahiptir. Gencinden yaşlısına kadar takı takmayı seven her kadın zevkine uygun modelleri tercih ederek boynunda taşıyabilir. Kalıplar halinde üretilen SembolGold pırlanta kolyeler standartlara uygun olarak üretilir ve her kadın tarafından zevkle taşınabilir.

Saflığın Şıklıkla Buluştuğu Nokta Pırlanta

Pırlanta, saflığı ve doğallığı ifade eden bir parçadır. Eşsiz zarafeti ile de kadınları büyüleyen pırlanta modelleri her ortamda kendine hayran bırakır. Özel parçalar olması nedeni ile de değeri zirvede olan pırlanta marka takılar özel günlerin baş tacı olan takı modellerinde yer alır. Normal günde altın takı kullanan bayanlar özel günlerinde pırlanta kuyumculuk ürünleri kullanmak ister. Kadınların şıklığını katlayan ve zarafetini artıran pırlanta modelleri saf görünümleri ile gönülleri fetheder.

Birçok farklı modele sahip olan pırlanta kolye modelleri saflığı yansıtan birçok figürü ve modeli ile stil sahibi bayanların tercihidir. Güçlü kadınlar hayatın her döneminde pırlanta kullanmak ister. Her ortamın en vazgeçilmez aksesuarları olan pırlantalar vazgeçilmez parçalara sahiptir.

En Şık Pırlanta Kolye Hediye Modelleri ve Pırlanta Kolye Fiyatları

Kadınların almaktan en çok zevk duydukları hediyeler arasında pırlanta modelleri yer alır. Sahip olduğu ince taş detayları ile göz dolduran pırlanta kolye modelleri sahip olduğu çeşitlilik ile de her kadına rahatlıkla özel gün hediyesi olarak sunulabilir. Göz kamaştıran pırlanta kolye modelleri arasında yer alan buket, kalp, yonca gibi tasarım modeller her kadının takmak isteyeceği modeller arasında yer alır. Klasik bir zevke sahip olan kadınlar tercih edecekleri şık modeller ile arzuladıkları zarif görünüme sahip olabilir. Doğum günü için tercih edilebilecek modeller ile kendilerini mutlu ve özel hissedebilir.

Pırlanta takılar her yaş kullanım için uygun olan modellerdir. Hemen her kadın hangi yaşta olursa olsun pırlanta takılar ile kendini şımartabilir. Takılar arasında her yaş grubuna uygun modeller yer aldığından tercih yapmak zor değildir. İster genç ister yaşlı, hangi yaş olursa olsun mutlaka her zevke uygun bir pırlanta kolye modeline sahip olmak mümkündür.

Eşsiz Modeller ile Pırlanta Kolye Çeşitleri

Pırlanta kolye modelleri sahip olduğu çeşitlilik ile kadınların ruhuna temas eder. Göz kamaştıran pırlanta kolyeler klasik model çeşitliliğinin yanı sıra özel tasarım olarak da üretilir olması nedeni ile oldukça beğenilir. Kişiye özel olarak yapılan bu tasarımlar kadınların kendilerini daha özel ve eşsiz hissetmelerini sağlar. Hem güzel hem de narin yapılı pırlanta kolye modelleri ile kadınları mutlu etmek mümkündür.

Pırlanta Kolyeler Modelleri

Pırlanta kolyeler, her hanımın zevkle kullandığı takılar arasındadır. Özel günlerde severek takılan bu takılar, altın ve gümüş gibi diğer değerli takılara nazaran çok daha yüksek fiyatlıdır. Pırlanta değerini belirleyen en önemli özellik, karat denilen ölçülerdir. Tabiatta bulunan bu değerli maden, mücevher ustalarının elinde eşsiz sanat eserlerine dönüşmektedir. Göz alıcı, parlak şekillere dönüşmesi pırlanta ustalarının ince ve titiz çalışmaları sonucu olmaktadır.

Pırlantanın kıymeti, ağırlığı ile doğru orantılıdır. Pırlantaların ağırlık birimi karat cinsinden ifade edilmektedir. Bir karat, ağırlık cinsinden bir gramın yaklaşık beşte biri ağırlığındadır. Bu nedenle, son derece hassas kuyumcu terazileri ile ölçülmektedir. Karatın altında olan birimler de santim olarak ifade edilmektedir.

Pırlanta Kolye Modelleri

Son zamanlarda pırlanta kolyeler içerisinde trend olan bazı modeller öne çıkmaktadır. Baget, kalpli ve safir taş süslemeli modellerin yanı sıra, sonsuzluk, melek ve yonca şekilleri de öne çıkmaktadır. Pırlanta kolye modelleri içerisinde modern geometrik tasarımlar olabildiği gibi klasik tarzda olan kolyeler de bulunmaktadır. Farklı renklerde kıymetli taşlarla süslenen pırlanta kolyeler, hanımların beğenisini çekecek tarzda dizayn edilmektedir. Yakut, safir, zümrüt taşlarla detaylandırılan pırlanta kolye modelleri son dönemlerde öne çıkan tasarımlar arasındadır. Zeytin dalları şeklinde yapılan modeller, çiçek tasarımlarını andıran kolye modelleri ile pırlanta taşların sıralı durduğu kolyeler de son derece ilgi çekecek modeller arasındadır. Göz şeklinde altın ve pırlanta karışımı modeller de farklı ve şık tasarımlar arasındadır.

Pırlantanın Tercih Edilme Nedenleri

Pırlanta kolyeler, her zaman en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bunun en önemli nedeni, pırlantanın son derece zarif ve şık duran yapısıdır. Pırlanta kolyeleri, her kıyafet ile kullanmak mümkündür. Parlak beyaz yapısı ile renkli kıyafetler ve farklı takılarla uyum içerisinde olacaktır. Pırlantalarda değeri belirleyen sadece karat olmayacaktır. Ayrıca taş kalitesi de değeri belirleyen unsurlar arasındadır. Parlak taşlı olan pırlantalar her zaman daha değerli olacaktır. Karat ağırlıkları ve taş parlaklıkları fazla olan pırlantalar, her zaman daha değerli olacaktır. Herkesin severek kullanabildiği model zenginliği sunması bakımından pırlanta kolyeler, tüm zamanların vazgeçilmez takıları arasındadır. Sembol Gold aracılığı ve avantajları ile size sunulan pırlanta modellerimizden bir tanesi olan baget pırlanta kolye modellerimize de göz atmayı unutmayınız.

Pırlanta Kolye Satarken Değer Kaybeder mi?

Pırlantalar oldukça kaliteli mücevherlerdir. Kaliteli bir işçilik ile hazırlanmış olan pırlanta kolyeler asla değer kaybetmez. Gün geçtikçe daha fazla değer kazanır.

Pırlanta Kolye Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Pırlanta kolyelerin kalitesini anlamak için su testi uygulanır. Kaliteli pırlantalar vakit geçmeden dibe çökerler. Eğer kalitesiz bir alışım var ise yüzeyde kalırlar.

ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.