Ara
Kapat
Menü
Giriş Yap
Üye Girişi
Yada

Pırlanta TekTaş Yüzükler

Pırlanta tektaş yüzük evliliklerin vazgeçilmez aksesuarları olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlilik aşamasına geçildiği zaman alınması gereken pek çok ürün mevcuttur. Ancak evlilik aşamasına geçilmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli kısım elbette tek taş alınan ve evlilik teklifi edilen kısımdır. Kadınlar için oldukça önemli bir durum olan ve pek çok kadının en büyük hayalleri arasında yer alan tek taş yüzükler içerisinde elbette pırlanta tektaş yüzük modelleri yer alıyor. Kullanımı bir hayli şık olan ve her kadının parmağından zarafet akıtan bu modellerin pek çok çeşidi, farklı karatları ve kalitesiyle pırıl pırıl parlayan taşları mevcuttur. 0.10 karattan başlayarak 5.00 karata varana kadar büyüyen ve kendisine hayran bırakan bu tek taş modellerinde genel olarak gümüş renkler tercih ediliyor.

Pırlanta Tektaş Modelleri ve Zerafet

Farklı karatlarıyla ve farklı büyüklükleriyle dikkat çeken tektaş pırlanta yüzükler, bu özelliklerinden ötürü farklı fiyatlara da sahiptir. Her kadının büyük hayalleri arasında yer alan pırlanta yüzük modelleri tek taş olmanın yanı sıra farklı şekillere de sahiptir. Su yolu modeller, damla modeller, kalpli modeller ve pırlanta baget yüzük modelleri de tek taş kategorisi içerisinde yer alır. Her yaşa ve her zevke hitap etmekte olan pırlanta modeller sayesinde, artık evlilik teklifleri çok daha anlam kazanıyor ve kadınlar için evliliğin ilk aşaması çok daha romantik, duygusal ve ağır bir şıklıkla geçiyor. Taşları ise tamamen pırlantadan seçilen yüzük modellerinde aynı zamanda berraklığa da son derece önem veriliyor.

Pırlanta Tektaş Modelleri ve Fiyatları

Göz kamaştıran berrak parlaklığa sahip olan pırlanta tektaş yüzükler sayesinde erkekler artık hanımlarının gönlünü çok daha kolay ve güzel bir şekilde alabiliyorlar. Renk tonları genel olarak gümüş tercih edilse de en ufak farklılıklar dahi bir harf ile belirtiliyor. Böylece tercih yaparken hem erkeklerin hem de kadınların işi daha kolay hale geliyor. Taş modelleri yuvarlak, kare, baget ya da dikdörtgen olarak ayrım gösteren pırlanta yüzükler, tamamen tercihe, zevke ve parmak boyutlarına göre alınabilir. Tamamen ayarlı ve patentli olan bu yüzük modelleri ömür boyu garantili olarak kalitesinden taviz vermeden sizlere sunuluyor. Sizlerde Sembol Gold ayrıcalığı ile pırlanta tektaş yüzük modellerimize göz atabilir, sevdiklerinizi mutlu etmek için tektaş pırlanta koleksiyonlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

 

Filtre
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
0.91 ct. Pırlanta Baget Yüzük
101.729,00 TL
88.460,00 TL
%0
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.
ETBIS
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.