x
Destek Hattı: 0212 253 8980
Sevgiliye Hediye
Altın Su Yolu 2 Sıra Set Takımları

Altın Su Yolu 2 Sıra Set Takımları

Ürün Kodu:SG42-3206
4.628,67 TL
-
3.934,37 TL
983,59 TL 'den başlayan taksitlerle..
Ürün Özellikleri
İçerik
: Boyunluk, Bileklik, Küpe
Taş
: Swarovski
Teslimat
: 1-3 Gün Arası Kargo
Ayar
: 14 Ayar (585)
Maden
: Altın
Bizimle İletişime Geçin!
0212 253 89 80
0532 526 03 42
Not :

Paylaş :

 
Garanti Bilgisi:24 Ay Garanti Kapsamındadır.
Teslimat Bilgisi:Aynı Gün Kargo
Sembol Gold Ürün Özellikleri: Suyolu Altın Swarovski Taşlı Set Takım 14 Ayar (585K) 23.50 Gr Ağırlığında. Üretimden kaynaklanan %01 sapma olabilmektedir. 2 sıra taşlı şık ve kibar model olan su yolu seti gelinlik üzerine en yakışan takı setidir.

Set İçeriği: Set Boyunluk , Küpe, Bileklik

Ürünler hediye paketi faturası ve garanti sertifikası ile birlikte yollanmaktadır.
Üstelik ücretsiz sigortalı kargo ile beraber.
Bütün altın takılarımız marka ve patendlidir. 
İstanbul kuyumcular odasına (iko) kayıtlı olan firmamız müşteriye ve bölgesine tam güven vermektedir.
Gerçek kuyumcu, gerçek üretici firma.
Bütün ürünlerimizde bakım ve ürün garantisi bulunmaktadır. 

'' ASİL BAYANLARIN GÖZDE MARKASI ''

Neden SEMBOL GOLD 

Marka, belirli ürün ve hizmetleri, başkalarından ayıran özel bir isimdir. Kaliteli bir ürün satın alıyor olduğunuzdan emin olmanın en etkili yolu, satın aldığınız ürünün markalı olmasına özen göstermektir. Marka, tüketicilerin, satın alma deneyimlerinde aradıkları güveni ve konforu yaşayabilmelerinin garantisi olarak konumlandırılır.

Söz konusu olan altın bir mücevher olduğunda, markanın önemi daha da öne çıkıyor. "Sonsuzluk Seninle" sloganıyla, Swarovski Taşlı mücevherde markanın önemini vurgulayan Sembol Gold veya Assos tüm ürünleri, üzerinde  imzasını taşıyor ile birlikte sunuluyor.SONSUZLUK SENİNLE...
BİZİ TERCİH ETMENİZ NEDEN ÖNEMLİ ?

Sembol Gold Kuyumculuk 3 Ayrı firmasıyla hizmet nimettir anlayışı ile İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Kapalıçarşı ve kuyumcukent'de sürekli irtibat halinde bulunan kurumsal firmadır. Küreselleşen pazarda bir dünya şirketi olmak için müşteri ihtiyaç ve bekletilerini doğru tespit edip; hizmet kalitesini bu beklentilerine cevap verecek şekil'de, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirecektir. Bu doğrultuda şirketimizdeki faaliyetlerimizde kalite ve iş güvenliğini garanti ederiz. Tüm ilgili yasal gerekliliklerin, kanun ve yönetmeliklerin yerine getirilmesini garanti ederiz. Proje ve hedefler oluşturur, ve bunları hayata geçirmek için çaba sarfederiz. İçeride ve dışarıda irtibat içinde bulunduğumuz her tekil veya tüzel kişiliği birer iş ortağı gibi görür ve onlarla ilişkilerimizi karşılıklı fayda esasında sürekli güvene dayalı olarak geliştiririz. Alışveriş esnasında oluşabilecek hataları minimuma indirebilmek ve iki tarafın maddi manevi kaybı en aza indirecek yöntemleri geliştiriz.

E Bülten

Üye olun.Fırsatlardan ilk siz haberdar olun

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada yalnız bırakmayın

© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.